WIFI2442-7O
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
WIFI2442-7O
Descripción:
2427 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Guía del usuario
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.843" L x 2.795" W (123.00mm x 71.00mm)
Height (Max) 1.240" (31.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 22MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 1.2dB
Frequency 2.442GHz Center