WK73R2ATTD3403F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
WK73R2ATTD3403F
Descripción:
RES 340K OHM 1% 3/4W 0805
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 340 kOhms
Series WK73R
Power (Watts) 0.75W, 3/4W