WL50SWL11PWM
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WL50SWL11PWM
Descripción:
WORK LIGHT-50MM SPOT LIGHT; PWM
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.95" (50.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WL50S
Power - Rated -
Length -
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC