WLAG105X180DL22
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLAG105X180DL22
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Profile (W x H) 7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Power - Rated -
Length 7.09" (180.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC