WLAR190X180L11
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLAR190X180L11
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Rated Life -
Ingress Protection IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Cable Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 7.09" x 1.01" (180.0mm x 25.7mm)
Power - Rated -
Length 7.48" (190.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC