WLAW360X180Q
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLAW360X180Q
Descripción:
AREA WORK LIGHT 360 X 180MM
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Profile (W x H) 7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Obsolete
Series WLA
Power - Rated -
Length 14.17" (360.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC