WLB32ZC570EPBQM
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLB32ZC570EPBQM
Descripción:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Guía del usuario
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -25°C ~ 45°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLB32
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 90 ~ 264VAC