WLB32ZC570MQM
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLB32ZC570MQM
Descripción:
WORK LIGHT STRIP 570MM
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 90 ~ 264 VAC