WLB32ZC850EPBQM
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLB32ZC850EPBQM
Descripción:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.26" x 1.89" (32.0mm x 48.0mm)
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 90 ~ 264 VAC