WLB92ZCG550PBQMEF
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLB92ZCG550PBQMEF
Descripción:
WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Guía del usuario
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -35°C ~ 50°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP40
Termination Style Wire Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLB92
Power - Rated -
Length 21.65" (550.0mm)
Voltage - Supply 100 ~ 277VAC