WLBD1608HCU300TL
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WLBD1608HCU300TL
Descripción:
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 5A