WLC60XW640APWMQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLC60XW640APWMQ
Descripción:
WLC60 WORK LIGHT; LENGTH: 640 MM
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 60,000 Hours
Ingress Protection IP67/IP68G/IP69K - Dust Tight, Oil and Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al), Nickel Plated
Profile (W x H) 2.40" x 1.23" (60.9mm x 31.3mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Series WLC60
Power - Rated -
Length 25.20" (640.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC