Hogar / Fixed Inductors / WLPN303015M120PE
minImg
WLPN303015M120PE
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WLPN303015M120PE
Descripción:
INDUCTOR POWER 12UH SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 680mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 416mOhm Max
Inductance 12 µH