WLS15HCWW1200LS24C2
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS15HCWW1200LS24C2
Descripción:
WLS15 HIGH INTENSITY LIGHT STRIP
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Wire Leads
Housing Material Polycarbonate (PC)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS15
Power - Rated -
Length 47.24" (1200.0mm)
Voltage - Supply 24VDC