WLS15PXRGB0360DSC2
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS15PXRGB0360DSC2
Descripción:
WLS15 PRO LIGHT STRIP WITH PRO E
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Wire Leads
Housing Material Polycarbonate (PC)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Power - Rated -
Length 14.17" (360.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC