WLS15XDW0500DSQP
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS15XDW0500DSQP
Descripción:
WORK LIGHT STRIP 500MM
En stock : 41
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Cable with Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Power - Rated -
Length 19.69" (500.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC