WLS15XWB0220DSQP
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS15XWB0220DSQP
Descripción:
WLS15 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Cable with Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) -
Power - Rated -
Length 8.66" (220.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC