WLS27CG2R2-570DSQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS27CG2R2-570DSQ
Descripción:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS27
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC