WLS27CR145DSPWMQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS27CR145DSPWMQ
Descripción:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Ingress Protection IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS27
Power - Rated -
Length 5.71" (145.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC