WLS27CWR-850DSQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS27CWR-850DSQ
Descripción:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Tubular, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Power - Rated -
Length 33.46" (850.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC