WLS27XWR-145DSQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS27XWR-145DSQ
Descripción:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Power - Rated -
Length 5.71" (145.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC