WLS27XWW570DSQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS27XWW570DSQ
Descripción:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.06" (27.0mm) Dia
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC