WLS28-2CR430DXQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2CR430DXQ
Descripción:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; DIFFUS
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Power - Rated -
Length 16.93" (430.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC