WLS28-2CR990XQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2CR990XQ
Descripción:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Power - Rated -
Length 38.98" (990.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC