WLS28-2CW145L25SQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2CW145L25SQ
Descripción:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Guía del usuario
Lens Type Domed, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Ingress Protection IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
Power - Rated -
Length 5.71" (145.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC