WLS28-2CW145XPWMQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2CW145XPWMQ
Descripción:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Power - Rated -
Length 5.71" (145.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC