WLS28-2CW285XMQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2CW285XMQ
Descripción:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Rated Life -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC