WLS28-2CWW710DSPWMQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2CWW710DSPWMQ
Descripción:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS28-2
Power - Rated -
Length 27.95" (710.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC