WLS28-2XGR-145XQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2XGR-145XQ
Descripción:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Guía del usuario
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series WLS28-2
Power - Rated -
Length 5.71" (145.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC