WLS28-2XW710DXQ
Banner Engineering Corporation
Producto No:
WLS28-2XW710DXQ
Descripción:
WORK LIGHT STRIP 710MM
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Type Flat, Diffused
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Power - Rated -
Length 27.95" (710.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC