Hogar / Fixed Inductors / WLSN104DZ0K471LB
minImg
WLSN104DZ0K471LB
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WLSN104DZ0K471LB
Descripción:
INDUCTOR POWER 470UH 10% SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.526Ohm Max
Inductance 470 µH