Hogar / Fixed Inductors / WLSS127PZ0M220LB
minImg
WLSS127PZ0M220LB
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WLSS127PZ0M220LB
Descripción:
INDUCTOR POWER 22UH 20% SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 43.2mOhm Max
Inductance 22 µH