Hogar / Fixed Inductors / WLSS214PZ0N2R2PB
minImg
WLSS214PZ0N2R2PB
Walsin Technology Corporation
Producto No:
WLSS214PZ0N2R2PB
Descripción:
INDUCTOR POWER 2.2UH 30% SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 94mOhm Max
Inductance 2.2 µH