Hogar / Markers / WM-24V-SC-PK
minImg
WM-24V-SC-PK
Brady Corporation
Producto No:
WM-24V-SC-PK
Fabricante:
Brady Corporation
Descripción:
WIRE MARKER, 0.75 IN H
Guía del usuario
Operating Temperature -
Series -
Type Wire Marker, Cards
Legend 24V
Size 0.36" W x 0.75" L (9.1mm x 19.1mm)