WM-M012A-062I-C-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM-M012A-062I-C-SUSB
Descripción:
Wall Mount, Medical Grade, 12.4W
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12.4 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6.2V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC