WM-M012A-075-D-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM-M012A-075-D-USB-M
Descripción:
Wall Mount, Medical Grade, 10W O
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.33A
Series -
Power (Watts) 10 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC