WM-M012A-150I-D-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM-M012A-150I-D-USB
Descripción:
Wall Mount, Medical Grade, 12W O
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC