WM-M015A-050I-D-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM-M015A-050I-D-USBC
Descripción:
Wall Mount, Medical Grade, 15W O
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Series -
Power (Watts) 15 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC