WM-M036-075-B-2
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM-M036-075-B-2
Descripción:
Wall Mount, Medical Grade, 30W O
Guía del usuario
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Series -
Power (Watts) 30 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC