WM010Q-050I-TP1-8
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM010Q-050I-TP1-8
Guía del usuario
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Input Connector Multi-Blade (Included)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 10 W
Region Utilized International
Voltage - Output 5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC