WM012B-480-D-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM012B-480-D-TN
Guía del usuario
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Product Status Active
Current - Output (Max) 250mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC