WM012P6-060-B-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM012P6-060-B-USBC
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Guía del usuario
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC