WM012P6-120-D-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM012P6-120-D-USBC
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC