WM012R-050-A-7
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM012R-050-A-7
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 5V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC