WM012R-070-B-8
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM012R-070-B-8
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.7A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC