WM012R-150-A-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM012R-150-A-USB
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC