WM012R-150-C-7
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM012R-150-C-7
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Features IP44
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC