WM015P6-060-A-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM015P6-060-A-USBC
Descripción:
Wall Mount, Industrial Grade, 15
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, LPS, LVD, TUV, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.5A
Series -
Power (Watts) 15 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC