WM015Q-120-B-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM015Q-120-B-USBC
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Output Connector USB C
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.25A
Series -
Power (Watts) 15 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC