WM018B-120-B-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Producto No:
WM018B-120-B-USB
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.5A
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC